Top 10 prezentów świątecznych

Top 10 prezentów świątecznych

Poradnik Klienta

Zwykle naszym bliskim dajemy proste, często bardzo bezpieczne prezenty, które z czasem stają się coraz bardziej oklepane. Wszędzie i zawsze to samo – kalendarze, portfele, perfumy, czy odzież. Poniżej prezentujemy dziesięć pomysłów na prezent idealny dla osób, które lubią lub chcą poczuć adrenalinę. Takie prezenty z pewnością zaskoczą i niezmiernie ucieszą naszych bliskich.

Top 10 prezentów świątecznych

 

Zwykle naszym bliskim dajemy proste, często bardzo bezpieczne prezenty, które z czasem stają się coraz bardziej oklepane. Wszędzie i zawsze to samo – kalendarze, portfele, perfumy, czy odzież. A co jeśli ktoś z naszych bliskich lubi adrenalinę lub może chciałby spróbować czegoś nowego, ale wstydzi się powiedzieć? Gdyby chciał zrobić coś, czego nigdy nie zrobił i o co nigdy w życiu byśmy tej osoby nie podejrzewali? Coś szalonego, pełnego adrenaliny? Takim osobom również możemy zrobić niespodziankę i podarować im coś nietuzinkowego.

Poniżej prezentujemy dziesięć pomysłów na prezent idealny dla osób, które lubią lub chcą poczuć adrenalinę. Takie prezenty z pewnością zaskoczą i niezmiernie ucieszą naszych bliskich. Oto one:

1. Ostra jazda Monster-Truckiem

Kto z nas nigdy stojąc w korku nie pomyślał o tym, żeby w danej chwili siedzieć w potężnym Monster-Trucku i móc przejechać po samochodach stojących przed nami? A co gdyby zamiast jazdy po zwykłych miejskich ulicach, znaleźć się w tym potężnym pojeździe i móc poszaleć wyczynowo na torze? To da się zrobić! Wystarczy tylko kupić odpowiedni voucher!

2. Tunel aerodynamiczny

Kolejna propozycja dla fanów adrenaliny to tunel aerodynamiczny. Daj bliskiej osobie poczuć się jakby latała! Taki tunel pozwala na odczucie swobodnego spadania, jednak bez konieczności wznoszenia się na 4000m! Plusem jest to, że wykupując taki prezent możemy załatwić voucher również dla siebie i dzięki temu towarzyszyć bliskiej osobie w tej rewelacyjnej, pełnej frajdy atrakcji!

3. Lot motolotnią

Słowem wyjaśnienia – motolotnia to nieduża lotnia napędzana za pomocą silnika ze śmigłem. Może się wydawać, że to niezwykle niebezpieczne, jednak nic bardziej mylnego. Jest to bezpieczne, ale mimo to adrenalina jest ogromna! Co ważne – siedząc w specjalnym, komfortowym wózku motolotni, sterowanej przez doświadczonego pilota, możemy z przestworzy podziwiać niesamowite widoki, które z całą pewnością bliska nam osoba zapamięta na bardzo długi czas!

4. Strzelanie ekstremalne

Jeśli bliska nam osoba marzy o ekstremalnym prezencie z hukiem, to rewelacyjnym pomysłem będzie podarowanie jej vouchera na strzelnicę. Tam nie tylko doświadczeni instruktorzy zapoznają ją z podstawami posługiwania się bronią palną, przedstawią od kuchni rewolwery, klasyczne pistolety czy karabin maszynowy, ale także dzięki temu będzie mogła się poczuć jak w prawdziwym filmie akcji! To prawdziwa gratka dla fanów mocnych wrażeń!

5. Skok ze spadochronem

To już nie są żarty! Skok ze spadochronem z 4000 metrów to atrakcja dla naprawdę odważnych! Nie każdy sobie poradzi, ale ten kto się odważy, z pewnością nie pożałuje! Jak wygląda skok? Najpierw trzeba wyskoczyć z rozpędzonego samolotu. To najtrudniejszy krok. Później na wysokości 1700 metrów następuje otwarcie spadochronu i zaczyna się długie szybowanie. 500 metrów nad ziemią stery przejmuje instruktor, który bezpiecznie stawia ich na ziemi. Pamiętajmy jednak, żeby nie prezentować tej atrakcji osobom z lękiem wysokości – to nie będzie dobry pomysł.

6. Walk In The Sky

To pierwsza taka atrakcja Polsce! Na czym polega? Na spacerze po fasadzie budynku w pozycji poziomej. I to nie byle jakiego, a takiego o wysokości około 40 metrów. To prezent, który od obdarowanego wymaga nie lada determinacji i odwagi. To jedna z najciekawszych i najbardziej zaskakujących atrakcji!

7. Lot szybowcem

Szybowiec to statek powietrzny, który jako napęd wykorzystuje prądy powietrza. Wyciągarka lub samolot z napędem holuje go w przestrzeń powietrzną, a później już tylko można cieszyć się niesamowitymi widokami z wysokości od 300 do 500 metrów! A co ciekawe – jeśli w trakcie lotu pilot wyrazi zgodę, osoba obdarowana będzie mogła przejąć stery i pokierować szybowcem!

8. Dream Jump

To kolejna atrakcja związana ze spadaniem z dużej wysokości. Tym razem charakterystyczną cechą jest wydłużony czas spadania, dzięki czemu uczestnik poczuje się jakby na kilka sekund zniknęła grawitacja. Zapewniając taki prezent, będziesz mógł być pewny, że na jednym skoku z wysokości 26 metrów osoba obdarowana nie skończy. Będzie chciała więcej takich wrażeń!

9. Flyboard

Tym razem atrakcja, którą będzie można wykorzystać dopiero ciepłą porą – późną wiosną lub latem. Wiąże się ona bowiem z dużą ilością wody. Flyboard działa przy pomocy specjalnego urządzenia, które pod wpływem strumieni wody unosi osobę w górę, podrzuca ją lub zanurza. Utrzymanie równowagi to nie lada wyczyn. Ale adrenalina jest ogromna!

10. Przejazd po torze sportowym samochodem

Ostatnia propozycja to coś dla fanów motoryzacji. Kto nie marzył nigdy, żeby przejechać się wystrzałową furą z ogromną ilością koni mechanicznych pod maską? Tylko dzięki voucherowi na tą atrakcję, obdarowana osoba będzie mogła pojeździć po torze jednym z takich samochodów jak Lamborghini Gallardo, Nissan GTR, Audi R8, czy Ferrari F430. Ta atrakcja zagwarantuje niesamowite przeżycia!

Artykuł powstał dzięki portalowi pożyczka na święta

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments