Sprzątanie po remoncie

Sprzątanie Trzcińsko-Zdrój zadzwoń 666484444

Zachodniopomorskie

Nowe meble, pomalowane ściany, zupełnie odnowione podłogi… brzmi pięknie? Remont to doskonały sprawa! Można zupełnie odmienić swoje życie, nawet za niskie pieniądze. Oprócz zastrzyku gotówki trzeba być coraz świetne plany i odrobinę kreatywności. Efekt może powalać! A co zrobić, jak to wielka warstwa kurzu, pokrywająca całe mieszkanie, zwala domowników z nóg? To chyba otrzymać wspaniałe pierwsze wrażenie… Poremontowe pobojowisko to święta walka z klimatem oraz siłą! Gdy nie wiesz, jak poradzić sobie z głównymi czasami po remoncie, podpowiemy Ci!

Sprzątanie Goleniów zadzwoń 666484444

 

Odkurzanie – worki syntetyczne

Wmawianie sobie, że wystarczy tylko napór woli, w jak Ci nie pomoże… Musisz dokładnie zakasać rękawy i odkryć w sobie siłę. Kto w Ciebie uwierzy, jak nie Ty! Jeśli przeraża Cię wizja, że nie wiesz od czego zacząć, ustal sobie bardzo praktyczny harmonogram pracy. Na początek przydałoby się uporać z jakimś kurzem, który na dodatek buduje się coraz w pomieszczeniach. Zastosuj do ostatniego odkurzacza!

agd odkurzacze
agd odkurzacze

To niewątpliwie żaden żart. Odkurzacz zbierze wszystko, co zechcesz pod warunkiem, że dostarczysz go w odpowiednie worki! Do ostatniego modelu zanieczyszczeń idealne będą worki syntetyczne ze karty swiat workow. Mikrowłókno, z którego są wykonane, czyta i przede każdym zatrzymuje w nich kurz, pył i roztocza.

Ponadto odkurzacz urządzony w takie worki, nie emituje dodatkowego kurzu na zewnątrz, dzięki czemu nie powiększa się na nowego typie powierzchniach. Twoja rzecz jest zatem sens, a płuca mogą poczuć się bezpieczne! Możliwe, że powinien będzie zadziałać odkurzaczem kilka razy, ponieważ pył będzie prawdopodobnie osiadał stopniowo. Między cyklami odkurzania odczekaj to kilka sekund. Daleko byłoby również odkurzyć ściany z pyłu specjalną końcówką do odkurzacza. Tworzy ona kształt szczotki, ale pamiętaj, gdyby zawierała ona miękkie włosie, żeby nie porysować ścian czyli nie zdrapać farby. Worki syntetyczne ułatwią Ci uporać się z ostatnim najtrudniejszym przeciwnikiem.

Zobacz również pożyczka CreditStar

Gdy więc ogarnąć?

Po odkurzeniu wszystkich pomieszczeń czas zadziałać wodą! Woda jest prawdziwa na wszystko, ale bez wody na zapewne nie posprzątasz po remoncie. Nalej to dużo wody do miski lub wiadra, zaopatrz się w wiele ścierek i realizując od góry, powycieraj wszystkie karnisze, meble, a nawet kontakty. Nie zapomnij o wnętrzach szafek, półkach i ewentualnych sprzętach. Nawet dobrze zabezpieczone, zbierają kurz. Właśnie potem weź się za podłogi. Przydatna potrafi żyć odrobina octu. Tutaj te raczej będzie trzeba powtórzyć tę czynność 2-3 razy.

Niestety nawet, jeśli mogłoby się wydawać, że kurzu nie że toż nie znaczy, że go nie ma. Kiedy już wszystko dokładnie umyjesz wodą z octem, możesz pozbawić się za okna. Nie wytwarzaj tego wcześniej, ponieważ i oczywiście cały kurz ze ścian, mebli i podłóg osadzi się na nich. Okna umyj najpierw od wewnątrz, później na zewnątrz. Właśnie na jednym efekcie możesz powiesić zasłony, położyć dywany i rozłożyć dodatki. Po takim zaplanowanym, konkretnym sprzątaniu Twój odnowiony dom olśni blaskiem nie tylko domowników, ale też jest!

Artykuł opracowany przez firmę Świat Worków specjalizującą się w sprzedaży worków do odkurzaczy.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments