Skup samochodów

Skup samochodów Mirosławiec tel 887 332 665

Zachodniopomorskie

Pożyczki bez BIK – Że masz pojazd i chcesz szybkiej pożyczki – jesteśmy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. dobrych na każdy cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Gościno tel 887 332 665

Dobrym warunkiem udzielenia dotacji jest posiadanie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na chwila trwania zawartej umowy pożyczkowej.

Świadczymy Ci łatwe zasady i gwarancję uczciwości. Nie przewidujemy z Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być posiadaczem pojazdu, nie tracisz do niego dobra – możesz z niego brać, tak kiedy do ostatniej chwili. Możesz uzyskać dotację na dowlony projekt a bez zadania jest, czy masz samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o proste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź decyzje zajmujące naszej pracy i przekonaj się, jak szybko uzyskać szybką gotówkę z naszych agentów.

Skup samochodów Gościno tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o własną pożyczkę wymagasz stanowić miłym właścicielem pojazdu wprowadzonym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni formularz na lokalnej stronie internetowej, patrząc w nim ilość pożyczki i czas spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może pomóc licznik dokonany przez swój układ, jaki stanowi do Twojej możliwości na kartce głównej.

3. Po spełnieniu wszystkich danych w formularzu, nasz agent zetknie się z Tobą w porządku kilku dni. Po akceptacji wniosku, kurier spowoduje Ci całe niezbędne umowy.

4. Po podpisaniu i sprawdzeniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na określone przez Ciebie konto.
Pytania i odpowiedzi

Dlaczego daje mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki ubezpieczeniu w struktur samochodu jesteśmy w kształcie pożyczyć Ci wspanialszą sumę pieniędzy, niż w sukcesu pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Gościno tel 887 332 665

Jakiego rodzaju sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci udzielą Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, samochodu i indywidualnych sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań umów się z własnym agentem.

Skup samochodów Gościno tel 887 332 665

Jakie materiały muszę mieć, aby dostać pożyczkę?

Nie wymagamy z Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako jedynego właściciela i ważny przegląd techniczny.

Jakie materiały muszę podpisać, aby dostać pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać tylko dwa dokumenty. Istnieją toż : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co wtedy stanowi umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest zabezpieczeniem kredytu, która wchodzi, że kredytobiorca przenosi na firmę udzielającą kredytu, prawo własności mebla będącego problemem zastawu. Na miar umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w naszym posiadaniu, oraz firma pożyczkowa pozwala mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający jest jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a dodatkowo odpowiada za jego eksloatację, tak kiedy traktowało toż pole do ostatniej chwili. Firma świadcząca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość świadczeń wynikających z normy pożyczkowej.

Skup samochodów Gościno tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments