Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja Nieszawa

Kujawsko-Pomorskie

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy wyglądamy w lustro natomiast nie możemy się nadziwić, jako bardzo zamieniłoby się własne ciało w toku ostatnich paru lat. Nagle pokazuje się, że jesteśmy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) natomiast nie możemy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w tłach, gdzie chciałybyśmy mieć niemało więcej ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, oraz z czasem bada być coraz gorzej. Kiedy żadne uczenia i diety nie pomagają, z poradą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Nowe

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne zabiegi, które składa wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W tym artykule skupimy się na wczesnej z ostatnich dwóch możliwości modelowania ciała, a dokładnie na świeżej metodzie liposukcji laserowej, stosowanej przez ekspertów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki użyciu najnowszej metodzie LipoLife 3G efekty sposobu są widoczne gołym okiem w wyjątkowo szybkim okresie po dokonaniu pracy, a czas rekonwalescencji pacjenta kończy się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Nowe

Zabiegowi potrafią być poddawane różne części ciała. Procedury medyczne zajmujące się największą renomą to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie tłuszczu z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u mężczyzn).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego typu postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg grany jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które wprowadza specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Nowe

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został zmodyfikowany w taki system, aby jako najbardziej ułatwić pacjentowi trafienie do siebie po zabiegu. Przede wszystkim grana jest wystarczająca liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie nowoczesnego urządzenia LipoLife 3G pozwala na osiągnięcie maksymalnie zadowalającego efektu przy bardzo skróconym okresie rekonwalescencji pacjenta.

W zależności od wcześniejszych rozpoznań i charakteru, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja prawdopodobnie stanowić dokonana miejscowo lub na głębszym rozmiarze. W centralnym przypadku zabiegowi budzi się takie stron ciała, jak podbródek, boczki i kolana. sposób na długim terenie to np. liposukcja brzucha czy ud.

Często daje się, że pacjenci życzą sobie, aby zdobyty w czasie zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w następnym mieszkaniu ich własnego ciała. Z ostatniej szansy korzystają głównie kobiety, chcąc poprawić objętość naszych piersi lub pośladków. Taka metoda przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak wynika z doświadczeń, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy temat i dodaje się do przeszczepu.
Liposukcja Nowe

Przygotowanie do zabiegu odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko produkowana jest w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej zrobienia obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre spośród nich więc:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do zastosowania procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża i karmienie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Jest znacznie bardzo czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego typu zabiegu medycyny estetycznej. W wypadkach, gdy liposukcja jest metodę zbyt inwazyjną dla poszczególnej jednostki, niekiedy dostosowuje się lipolizę.

Liposukcja Nowe

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments