Jak zapuścić paznokcie?

Kosmetyczka Recz

Zachodniopomorskie

Marzenia o pięknych, długich i prostych paznokciach naturalnych są do zastosowania. Wystarczy zastosowanie kilku praktycznych zasad, by osiągnąć spodziewany rezultat.

Kosmetyczka Moryń

Podczas zapuszczania paznokci wskazane jest zadbanie nie tylko o płytkę paznokcia, lecz jednocześnie o skórę znajdującą się wokół.

dauglas
dauglas

Ochrona paznokci to zasada

Stosowanie kosmetyków wzmacniających paznokcie nie będzie dobre, jeśli nie zadba się o nie podczas wykonywania prostych prac. Zakładanie rękawic gumowych może uchronić paznokcie przed uszkodzeniami i odpryskami, a dłonie przed negatywnym działaniem środków chemicznych.

Kremy do pielęgnacji dłoni i paznokci

Odżywienie paznokci jest wyjątkowo istotne dla ich regularnego wzrostu. Kremy do ich pielęgnacji winnym być najmilszej jakości i mieć składniki bezpieczne również dla płytki, jak i skóry. Jej znaczeniem stanowi nie tylko wyrównanie bruzd i uszkodzeń płytki paznokcia, lecz jednocześnie warta jej przez pęknięciami i charakterami. Dlatego odżywka do paznokci marki Bielenda wzbogacona została o substancje, które umożliwiają estetyczny wygląd paznokciom i mocne wzmocnienie podczas wykonywania prostych prac.

zobacz również Cellactiv

Różnym sposobem, który zapewni płytce paznokcia twardość, i co za tym idzie, unikniecie złamań i pęknięć, jest utwardzacz. Stosowany potrafi żyć nawet pod kolorowy lakier do paznokci.

W kierunek pielęgnacji paznokci wchodzi również pielęgnacja skóry całych dłoni. Uważa wtedy nacisk na zachowanie estetyki dłoni – nawet najlepsze paznokcie na startych dłoniach nie będą okazywać się dobrze. Szczególnie zalecane są kremy o własnym składzie, jakie korzystają szereg właściwości zapewniających sprawne działanie.

Zmywanie lakieru bez acetonu

Jeszcze parę lat temu mało każde dostępne zmywacze na rynku miały w naszym sklepie aceton. Jego sprawianie jest dużo niebezpieczne, ponieważ wysyła do przesuszenia płytki paznokcia. Na szczęście właśnie w wielu drogeriach znaleźć można zmywacze do paznokci bez zawartości acetonu w sklepie.

Jak zapuścić paznokcie

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments