Huawei

Telefony Huwei

Chcesz zgarnąć najnowszej generacji smartfony renomowanej marki Huawei? Wystarczy, że weźmiesz udział w konkursie w którym możesz wgrać smartofny Huawei całkowicie za darmo. Wystarczy, że zalogujesz się na stronie i staniesz do walki o zwycięstwo. To nic nie kosztuje a możesz wygrać wiele wspaniałych nagród – nie zwlekaj, taka okazja może się już nie powtórzyć. Smartofny Huawei możesz rownież kupić na serwisie allegro bądź w dowolnym sklepie RTV.

Huawei to jedna z najbardziej popularnych marek smartfonów ostatnich czasów. Swoją popularność zyskała za pomocą stworzenia telefonu o doskonałych parametrach oraz niskiej cenie. Huawei nie ma sobie równych – w każdej kategorii cenowej są pionierami. Dzięki ciekawym zastosowaniom informatycznym oraz tworzeniem inteligentnych urządzeń są w stanie zwojować światowe rynki. Motto marki Huawei to stworzenie świata inteligentnego, do którego wszyscy będą mieli dostęp, dlatego też tworząc kolejną serię smartfonów nie zapominają o tych, których nie stać na telefon za kilka tysięcy.

Huawei opinie

Huwei promocje play
Huwei play promocje

Promocje Huwei

Marka Huawei jest trzecim największym producentem smartfonów na świecie, dzięki stosowaniu innowacyjnych technologii i ciągłym udoskonalaniu produktów są odpowiedzią na zapotrzebowania współczesnego konsumenta. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich odbiorców kształtują współczesną elektronikę w oparciu o najnowocześniejsze technologie i rozwiązania, wprowadzając do swoich produktów system na miarę sztucznej inteligencji. Smartfony mają ułatwiać nam nie tylko komunikację ale również życie. Ważnym jest aby nowoczesny smartfon był wytrzymały i zdolny do użytkowania gdy tego potrzebujemy. Telefony marki Huawei posiadają wytrzymałą baterię, wysokiej jakości materiał zewnętrzny, doskonałe aparaty zarówno tylni jak i przedni oraz procesory, które zapewniają nam płynne działanie.

 

Rok 2018 był dla marki Huawei dość ważny, ponieważ wypromowano kilka perełek, które na tle konkurencji wypadają znakomicie. Niektóre z nich w swoim przedziale cenowym nie mają sobie równych, dlatego były często wybierane przez konsumentów.

Najnowszym dziełem marki HUAWEI jest seria Huawei Mate 20, która jest zasilana najnowszym i najbardziej wydajnym procesorem Kirin 980 wyposażonym w sztuczną inteligencję. Jest to pierwszy na świecie mobilny chipset, który zastosowano w smartfonach. Wprowadzenie tak zaawansowanej technologii pozwoliło marce na zajęcie 2 miejsca na smartfonowym rynku. Ponadto jak bywało we wcześniejszych modelach zadbano również o aparaty (potrójny aparat Leica), które zosyaly wyposażone w szerokokątny obiektyw oraz funkcję macro pozwalająca na spore zbliżenia. Huawei wychodzi na przeciw oczekiwaniom konsumentom, daje im to czego potrzebują. Bum i rozwój mobilnej fotografii i mocy social mediów sprawił, że smartfony Huawei są wyposażone w aparaty, które coraz bardziej zbliżają się jakościowo do lustrzanek. W tej serii ukazały się dwa modele Huawei Mate 20 oraz Mate 20 PRO.

Nieco wcześniej marka postawiła na model Mate 10 Lite, który zyskał popularność dzięki swojej funkcjonalności oraz eleganckiemu wyglądowi. Doskonałe parametry oraz atrakcyjna cena sprawiły, że model był okrzyknięty najlepszym smartfonem do kwoty 1500 złotych.

Podobnie było z serią Huawei P20, P20 Lite, P20 PRO – są to typowe flagowce z linii P. Elegancja, szyk, poręczność oraz doskonałe parametry zyskały miłośników na całym świecie. Doskonałej jakości aparaty oraz wprowadzenie nowoczesnych technologii m.in. NFC, czytnik linii papilarnych oraz skanowanie twarzy a także najnowszy Android sprawiły, że zdeklasowały konkurencję.

Marka Huawei może śmiało konkurować z marką Samsung czy nawet Iphon’em, wygrywając jednocześnie wśród konsumentów, którzy nie chcą wydawać kilku tysięcy za telefon.

Wydaje się, że marka Huawei na dobre zagościła wśród konsumentów na całym świecie. Jeżeli w dalszym ciągu będzie wprowadzać innowacje do swoich modeli i wykorzystywać najnowsze technologie niebawem może stworzyć monopol na rynku smartfonów i całkowicie wyeliminować niektóre marki.

O serwisie

Serwis internetowy www.playpromocje.pl przeznaczony jest dla osób poszukujących ofert mobilnych oraz domowego internetu, telewizji jak i telefonii komórkowej. Na stronie zamieszczane są oferty promocyjne operatorów oraz najnowsze pakiety usług innych firm konkursowych. Aktualne promocje oraz pakiety rodzinne i specjalne oferty dla firm umieszczane są regularnie w serwisie. Tu znajdziesz również najciekawsze informacje technologiczne i wiadomości na temat oferowanych przez dostawców i reklamodawców.  Serwis  promocje nie jest własnością żadnego operatora i wszelkie informacje oraz elementy graficzne nie są zmieszczone przez firmę operatora. Firma plus nie ma wpływu na zamieszczone treści oraz opinii w serwisie plus promocje.  Serwis działa jako program affilacyjny i promocyjny produktów oraz serwisów. Wszelkie reklamacje związana z działaniem serwisu prosimy zgłaszać do operatora serwisu.

Operator serwisu plus promocje

VILLACOM SP Z O O zarejestrowana przy SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem KRS: 0000637807, NIP: 5213748127, REGON: 365431326 Adres redakcji: ul. Zawiercianskiej 7A 04-221 Warszawa. Tel. 708277002( 1.29 minut , Emil: biuro@villacom.pl