Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

Epilacja laserowa Ostrów Lubelski

Poradnik Klienta

Depilacja laserowa – nowoczesny technologia na swobodne ciało!

Depilacja laserowa Kraśnik

Ładne i zadbane ciało we dzisiejszym świecie jest jedynym z pierwszych wyznaczników piękna. Na wolnym i dokładnym usunięciu niechcianego owłosienia zależy nam szczególnie w sezonie wakacyjnym, kiedy wysoka temperatura otoczenia skłania nas do odsłaniania coraz dużo szerokich obszarów ciała. Chcąc jak najpiękniej wyrażać się na plaży, warto przed urlopem udać się na sposób laserowej epilacji.

Zobacz również Puderniczki

Laserowa depilacja, czyli epilacja

Tradycyjne metody zwalczania niechcianego owłosienia kupią na uzyskanie zadowalających, lecz krótkotrwałych efektów. Te środki, dzięki którym pozbywamy się włosów na dość długi czas (tzn. maksymalnie kilka tygodni), są również zwykle dosyć bolesne. Mowa tutaj o depilacji woskiem lub elektrycznym depilatorem, alternatywnie również pastą cukrową. Zabiegi mało inwazyjne, takie jak golenie maszynką czy usuwanie owłosienia kremem, przynoszą krótkotrwałe także poprzez to niezbyt dobre efekty.

Chcąc pozbyć się owłosienia w mało bezbolesny sposób, i przy tym cieszyć się efektami przez wiele miesięcy, warto zdecydować się na sposób laserowego usuwania owłosienia, widoczny w całych gabinetach medycyny estetycznej. Depilacja laserowa Kraśnik

depilacja woskiem 750

Depilacja laserowa w gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy jest wytwarzana przy wykorzystaniu nowoczesnego urządzenia medycznego Palomar Vectus. Nadaje ono wiązki laserowe o długości 810 nm, które upośledzają mieszki włosowe i wykonują redukcję owłosienia. Dzięki czytnikowi głębokości melaniny w piłce, lekarz medycyny estetycznej może regulować moc akcesoria do swoich potrzeb pacjenta, co zapobiega wykonywaniu się przebarwień. Najczęściej wybierane miejsca zabiegowe to:

pachy,
ramiona,
przedramiona,
uda,
kolana,
łydki,
górna warga,
podbródek.

W sukcesie kobiet coraz dużo znacząca istnieje zarówno depilacja laserowa bikini. Pacjenci płci męskiej chcą natomiast pozbyć się nadmiernego owłosienia z takich ilości ciała, jak:

plecy,
brzuch,
tors,
pośladki,
okolice intymne,
kark,
uszy.

Warto zauważyć, że wskazaniem do zrobienia laserowej epilacji istnieje nie tylko chęć posiadania dobrej roli w celach estetycznych. Ta metoda medyczna jest określona również dla pacjentów, którzy chorują na hirsutyzm oraz zapalenie mieszków włosowych.

Depilacja laserowa – wskazania i przeciwwskazania

Depilacja laserowa jest sposobem nie tylko efektywnym, lecz i bezpiecznym dla zdrowia. W gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy stosujemy najnowocześniejsze metody i sprzęty (m.in. laser Palomar Vectus), dzięki czemu wybieramy ryzyko poważnych skutków ubocznych, takich jak blizny czy poparzenia. Sama epilacja że istnieć przeprowadzana u pacjentów z każdym rodzajem cery i typem owłosienia, pod warunkiem spełnienia idealnych warunków i wykluczenia przeciwwskazań. Do ostatnich nowych należą:

nowotwory skóry,
ciąża i laktacja,
uszkodzenia naskórka,
aktywna infekcja w rozmiarze zabiegowym,
epilepsja,
przyjmowanie leków fotouczulających,
przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi,
łuszczyca,
bielactwo,
nieustabilizowana cukrzyca,
tendencja do bliznowców,
wszczepiony rozrusznik serca,
stan świeżo po zabiegu chirurgicznym.

Tymczasowe przeciwwskazanie do zrobienia laseroterapii stanowi również duża lub świeża opalenizna. Zarówno przed, kiedy również po zabiegu, zaleca się unikanie ekspozycji na ciepło i lampy UV (dostępne m.in. w solarium), a ponadto stosowanie fotoprotekcji w strukturze kremów z filtrem SPF 50. Depilacja laserowa Kraśnik

Zabieg laseroterapii nie skupia się z koniecznością odbycia rekonwalescencji. Bezpośrednio po opuszczeniu gabinetu medycyny estetycznej pacjent może powrócić do indywidualnych naturalnych zajęć. Ewentualne efekty uboczne, w istoty delikatnego obrzęku, zaczerwienienia lub podrażnienia skóry, a także (rzadziej) zapalenia mieszków włosowych, mogą się utrzymywać do kilku dni i słuchają samoistnie, bez ingerencji farmakologicznej. Depilacja laserowa Kraśnik

zobacz również Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o